Σάββατο 2 Ιουλίου 1988
αποτελέσματα διασυλλογικών
κολυμβητικών αγώνων
Ναυτικής Εβδομάδος
Στη Χαλκίδα
Με επιτυχίες του Ν.Ο.Χαλκίδας και Ν.Ο.Αλιβερίου έληξαν οι διασυλλογικοί αγώνες κολύμβησης, που έγιναν στα πλαίσια των εκδηλώσεων για την Ναυτική εβδομάδα.
Στους αγώνες συμμετείχαν κολυμβητές-τριες από τους ΝΟΧ, ΝΟΑ, ΑΚΟ Λιβαδειάς, και ΑΚΟ Χαλκίδας.
Τα αποτελέσματα των 15 αγωνισμάτων κατά σειρά επιτυχίας έχουν:
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝ.
(ΑΚΟΛ) 01'04"90
2.ΠΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'07"17
3.ΚΟΥΝΗΣ Γ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'13"59
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΤ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'08"65
2.ΞΥΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'14"29
3.ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'27"18
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΟΛΛΙΑΣ Ν.
(Ν.Ο.Χ.) 01'01"57
2.ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'34"74
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΧΟΥΛΙΑΡΑ Γ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'19"02
2.Χ"ΜΙΧΑΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Ν.Ο.Α.) 01'19"34
3.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Ν.Ο.Α.) 01'36"43
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΠΕΡΓΑΛΙΑΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'19"40
2.ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
(Ν.Ο.Χ.) 01'20"19
3.ΑΒΡΑΜΠΟΣ Δ.
(ΑΚΟΛ) 01'32"09
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΝ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'21"65
2.ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'23"88
3.ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'30"59
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΒΟΥΖΑΣ ΑΘ.
(ΑΚΟΛ) 01'21"99
2.ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'23"99
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΝΤΟΚΟΥ Φ.
(ΑΚΟΛ) 01'33"17
2.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
(Ν.Ο.Α.) 01'37"72
3.ΚΑΙΜΑΚΟΥΔΗ Ν.
(Ν.Ο.Χ.) 01'39"47
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
(Ν.Ο.Χ.) 01'26"88
2.ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΣΤ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'38"04
3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'44"25
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΜΑΛΑΧΙΑΣ Θ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'14"15
2.ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ Δ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'22"44
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'18"59
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΑΚΡΙΔΑ Μ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'28"63
2.ΝΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
(Ν.Ο.Α.) 01'34"57
3.ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
(ΑΚΟΧ) 01'50"72
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'52"71
2.ΔΟΞΑΚΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'58"11
3.ΜΑΝΤΑΣΑΣ Ι.
(Ν.Ο.Χ.) 03'06"15
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΓΚΙΝΗΣ Κ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'40"57
2.ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ Σ.
(ΑΚΟΛ) 02'55"50
3.ΛΟΥΤΣΟΣ ΣΠ.
(Ν.Ο.Χ.) 03'00"04
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΒΕΡΤΖΩΝΗ Β.
(Ν.Ο.Χ.) 03'05"47
2.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
(Ν.Ο.Α.) 03'36"32
3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
(Ν.Ο.Α.) 03'44"98
αποτελέσματα διασυλλογικών
κολυμβητικών αγώνων
Ναυτικής Εβδομάδος
Στη Χαλκίδα
Με επιτυχίες του Ν.Ο.Χαλκίδας και Ν.Ο.Αλιβερίου έληξαν οι διασυλλογικοί αγώνες κολύμβησης, που έγιναν στα πλαίσια των εκδηλώσεων για την Ναυτική εβδομάδα.
Στους αγώνες συμμετείχαν κολυμβητές-τριες από τους ΝΟΧ, ΝΟΑ, ΑΚΟ Λιβαδειάς, και ΑΚΟ Χαλκίδας.
Τα αποτελέσματα των 15 αγωνισμάτων κατά σειρά επιτυχίας έχουν:
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝ.
(ΑΚΟΛ) 01'04"90
2.ΠΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'07"17
3.ΚΟΥΝΗΣ Γ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'13"59
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΤ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'08"65
2.ΞΥΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'14"29
3.ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'27"18
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΟΛΛΙΑΣ Ν.
(Ν.Ο.Χ.) 01'01"57
2.ΣΚΟΝΤΟΒΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'34"74
100Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΧΟΥΛΙΑΡΑ Γ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'19"02
2.Χ"ΜΙΧΑΙΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
(Ν.Ο.Α.) 01'19"34
3.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
(Ν.Ο.Α.) 01'36"43
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΠΕΡΓΑΛΙΑΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'19"40
2.ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Ε.
(Ν.Ο.Χ.) 01'20"19
3.ΑΒΡΑΜΠΟΣ Δ.
(ΑΚΟΛ) 01'32"09
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΑΚΡΙΔΑΣ ΑΝ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'21"65
2.ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'23"88
3.ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'30"59
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΒΟΥΖΑΣ ΑΘ.
(ΑΚΟΛ) 01'21"99
2.ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'23"99
100Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΝΤΟΚΟΥ Φ.
(ΑΚΟΛ) 01'33"17
2.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
(Ν.Ο.Α.) 01'37"72
3.ΚΑΙΜΑΚΟΥΔΗ Ν.
(Ν.Ο.Χ.) 01'39"47
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
(Ν.Ο.Χ.) 01'26"88
2.ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΣΤ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'38"04
3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
(Ν.Ο.Α.) 01'44"25
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΜΑΛΑΧΙΑΣ Θ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'14"15
2.ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ Δ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'22"44
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1.ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'18"59
100Μ.ΥΠΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΑΚΡΙΔΑ Μ.
(Ν.Ο.Χ.) 01'28"63
2.ΝΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
(Ν.Ο.Α.) 01'34"57
3.ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ Ν.
(ΑΚΟΧ) 01'50"72
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ Γ'/Δ'
1.ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'52"71
2.ΔΟΞΑΚΗΣ Χ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'58"11
3.ΜΑΝΤΑΣΑΣ Ι.
(Ν.Ο.Χ.) 03'06"15
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΑΓΟΡΙΑ Α'/Β'
1.ΓΚΙΝΗΣ Κ.
(Ν.Ο.Χ.) 02'40"57
2.ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ Σ.
(ΑΚΟΛ) 02'55"50
3.ΛΟΥΤΣΟΣ ΣΠ.
(Ν.Ο.Χ.) 03'00"04
200Μ.ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1.ΒΕΡΤΖΩΝΗ Β.
(Ν.Ο.Χ.) 03'05"47
2.ΚΕΚΕΜΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
(Ν.Ο.Α.) 03'36"32
3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
(Ν.Ο.Α.) 03'44"98
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου