ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 1961
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:
ΠΑΜΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
ΤΟΠΟΣ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΙΤΕΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ:
8-9/9/2012
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ:
Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
661 ΒΑΘΜΟΥΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΑ: (62)
ατομικά-(12χρ.-23αργ.-23χαλ.)
ομαδικά-(01χρ.-02αργ.-01χαλ.)
ΣΩΜΑΤΕΙΑ:
Ν.Ο.Αλιβερίου(661β.),Α.Ν.Ο.Ζακύνθου(570β.),Υδραϊκός Ν.Ο(324β.),
Α.Ψ.Λ.Μεδεών(315β.),Ν.Ο.Μήλου(199β.),Ν.Ο.Διαύλου Ωρεών(104β.),Ν.Ο.Πάρου(76β.),Ν.Ο.Αταλάντης(69β.),Ν.Ο.Καρλοβάσου(39β.),
Ν.Ο.Δήλεσι(14β.).
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΦ.ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ:
ΝΤΙΚΑ ΑΝΝΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ:
(03χρ.-00αργ.-00χαλ.) Παπουτσής Λουκάς
(02χρ.-00αργ.-00χαλ.) Αλεξανδρόπουλος Κων/νος
(01χρ.-02αργ.-00χαλ.) Φλωρεντή–Μιχαλάκη Ανδριανή
(01χρ.-01αργ.-01χαλ.) Κιούση Ελένη
(01χρ.-01αργ.-01χαλ.) Σάλιαρης Κων/νος
(01χρ.-01αργ.-00χαλ.) Αγγελέτου Χριστίνα-Λυγερή
(01χρ.-01αργ.-00χαλ.) Σταμέλος Αλέξανδρος
(01χρ.-00αργ.-00χαλ.) Κυριακός Δημήτριος
(01χρ.-00αργ.-00χαλ.) Σκαρλή Αικατερίνη
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Βαλαγιανόπουλος Ιωάννης
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Μπάνος Νικόλαος
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Σπίθας Χρήστος-Ηλίας
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Καρατζάς Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Καρατζά Μελπομένη
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Κυριακός Κων/νος
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Ρέτσας Ευάγγελος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Αλεξανδρόπουλος Ιωάννης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Γκέκας Ορέστης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Μάστορης Ιωάννης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Νόνας Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Σαμοθράκη Γαρυφαλλιά
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Στουπής Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Στρουμπούλη Άννα
(00χρ.-00αργ.-03χαλ.) Τσερέπης Μάριος
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Αγγελέτου Νικολέτα
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Αγγελέτου Σοφία
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Καζαντζίδου Σοφία
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Καρβουνιάρης Κων/νος
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Τσερέπη Αλεξάνδρα
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Δημητρίου Νικόλαος
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Κάλφα Νίκη
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Κρόμπα Μαρία-Μαρίνα
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Τριανταφύλλου Γεώργιος
-θέσεις στην 8άδα κατέλαβαν οι: Μάλλιος Ιωάννης,Στουπής Λουκάς,Στρουμπούλης Αναστάσιος,Σαμαράς Αναστάσιος,Κάλφας Ευάγγελος, Χαρπαντίδη-Τιμολέων Τριάδα,Τριανταφύλλου Χαρά,Κιούση Βασιλική,Σεφερλή Νίκη,Μπαϊρακτάρη Αγγελική,Ντίκα Βασιλικη,Σάλιαρη Νικολέτα.
ΟΜΑΔΙΚΑ:
4Χ50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ:
ΑΝΔΡΩΝ: 1η θέση
(ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Λ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.-ΣΤΑΜΕΛΟΣ Α.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 3η θέση
(ΚΑΡΑΤΖΑ Μ.-ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ Χ.-ΣΚΑΡΛΗ Κ.-ΦΛΩΡΕΝΤΗ-ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.)
4Χ50Μ.ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ:
ΑΝΔΡΩΝ: 2η θέση
(ΣΤΑΜΕΛΟΣ Α.-ΡΕΤΣΑΣ Ε.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 2η θέση
(ΚΑΡΑΤΖΑ Μ.-ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ Χ.-ΦΛΩΡΕΝΤΗ-ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.-ΣΚΑΡΛΗ Κ.)
ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: noa61.blogspot.gr & Π.Σ.Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:
ΠΑΜΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
ΤΟΠΟΣ ΤΕΛΕΣΗΣ:
ΙΤΕΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ:
8-9/9/2012
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ:
Ν.Ο.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
661 ΒΑΘΜΟΥΣ
ΜΕΤΑΛΛΙΑ: (62)
ατομικά-(12χρ.-23αργ.-23χαλ.)
ομαδικά-(01χρ.-02αργ.-01χαλ.)
ΣΩΜΑΤΕΙΑ:
Ν.Ο.Αλιβερίου(661β.),Α.Ν.Ο.Ζακύνθου(570β.),Υδραϊκός Ν.Ο(324β.),
Α.Ψ.Λ.Μεδεών(315β.),Ν.Ο.Μήλου(199β.),Ν.Ο.Διαύλου Ωρεών(104β.),Ν.Ο.Πάρου(76β.),Ν.Ο.Αταλάντης(69β.),Ν.Ο.Καρλοβάσου(39β.),
Ν.Ο.Δήλεσι(14β.).
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΦ.ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ:
ΝΤΙΚΑ ΑΝΝΑ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ:
(03χρ.-00αργ.-00χαλ.) Παπουτσής Λουκάς
(02χρ.-00αργ.-00χαλ.) Αλεξανδρόπουλος Κων/νος
(01χρ.-02αργ.-00χαλ.) Φλωρεντή–Μιχαλάκη Ανδριανή
(01χρ.-01αργ.-01χαλ.) Κιούση Ελένη
(01χρ.-01αργ.-01χαλ.) Σάλιαρης Κων/νος
(01χρ.-01αργ.-00χαλ.) Αγγελέτου Χριστίνα-Λυγερή
(01χρ.-01αργ.-00χαλ.) Σταμέλος Αλέξανδρος
(01χρ.-00αργ.-00χαλ.) Κυριακός Δημήτριος
(01χρ.-00αργ.-00χαλ.) Σκαρλή Αικατερίνη
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Βαλαγιανόπουλος Ιωάννης
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Μπάνος Νικόλαος
(00χρ.-02αργ.-00χαλ.) Σπίθας Χρήστος-Ηλίας
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Καρατζάς Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Καρατζά Μελπομένη
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Κυριακός Κων/νος
(00χρ.-01αργ.-01χαλ.) Ρέτσας Ευάγγελος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Αλεξανδρόπουλος Ιωάννης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Γκέκας Ορέστης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Μάστορης Ιωάννης
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Νόνας Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Σαμοθράκη Γαρυφαλλιά
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Στουπής Γεώργιος
(00χρ.-01αργ.-00χαλ.) Στρουμπούλη Άννα
(00χρ.-00αργ.-03χαλ.) Τσερέπης Μάριος
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Αγγελέτου Νικολέτα
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Αγγελέτου Σοφία
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Καζαντζίδου Σοφία
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Καρβουνιάρης Κων/νος
(00χρ.-00αργ.-02χαλ.) Τσερέπη Αλεξάνδρα
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Δημητρίου Νικόλαος
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Κάλφα Νίκη
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Κρόμπα Μαρία-Μαρίνα
(00χρ.-00αργ.-01χαλ.) Τριανταφύλλου Γεώργιος
-θέσεις στην 8άδα κατέλαβαν οι: Μάλλιος Ιωάννης,Στουπής Λουκάς,Στρουμπούλης Αναστάσιος,Σαμαράς Αναστάσιος,Κάλφας Ευάγγελος, Χαρπαντίδη-Τιμολέων Τριάδα,Τριανταφύλλου Χαρά,Κιούση Βασιλική,Σεφερλή Νίκη,Μπαϊρακτάρη Αγγελική,Ντίκα Βασιλικη,Σάλιαρη Νικολέτα.
ΟΜΑΔΙΚΑ:
4Χ50Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΟ:
ΑΝΔΡΩΝ: 1η θέση
(ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Λ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.-ΣΤΑΜΕΛΟΣ Α.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 3η θέση
(ΚΑΡΑΤΖΑ Μ.-ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ Χ.-ΣΚΑΡΛΗ Κ.-ΦΛΩΡΕΝΤΗ-ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.)
4Χ50Μ.ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ:
ΑΝΔΡΩΝ: 2η θέση
(ΣΤΑΜΕΛΟΣ Α.-ΡΕΤΣΑΣ Ε.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 2η θέση
(ΚΑΡΑΤΖΑ Μ.-ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ Χ.-ΦΛΩΡΕΝΤΗ-ΜΙΧΑΛΑΚΗ Α.-ΣΚΑΡΛΗ Κ.)
ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: noa61.blogspot.gr & Π.Σ.Α.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου